Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos PFS35-50RF1
Riedon PFS35-50RF1
Osa numero
PFS35-50RF1
Valmistaja
Riedon
Kuvaus
RES SMD 50 OHM 1% 35W TO263 DPAK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Riedon
    0.95841/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero PFS35-50RF1
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 50
Toleranssi ±1%
Teho (wattia) 35W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet -
Lämpötilan kerroin ±50ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Toimittajan laitepaketti TO-263 (D-Pak)
Koko / ulottuvuus 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.185" (4.70mm)