Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos CSR2512C0R02F
Riedon CSR2512C0R02F
Osa numero
CSR2512C0R02F
Valmistaja
Riedon
Kuvaus
RES SMD 0.02 OHM 1% 3W 2512
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Riedon
Tuoteparametri
Osa numero CSR2512C0R02F
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 0.02
Toleranssi ±1%
Teho (wattia) 3W
Sävellys Metal Element
ominaisuudet Current Sense
Lämpötilan kerroin ±50ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Pakkaus / kotelo 2512 (6432 Metric)
Toimittajan laitepaketti 2512
Koko / ulottuvuus 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.035" (0.90mm)