| Osa numero | RF1603ASQ |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus - alhaisempi | DC |
| Taajuus - Ylempi | 2.5GHz |
| Eristys @ Taajuus | 28dB @ 3.5GHz (typ) |
| Insertion Loss @ Frequency | 0.7dB @ 3.5GHz |
| IIP3 | 73dBm (typ) |
| topologia | Reflective |
| Piiri | SP3T |
| P1dB | - |
| ominaisuudet | DC Blocked |
| impedanssi | 50 Ohm |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| Jännitteensyöttö | 2.2 V ~ 2.7 V |
| RF-tyyppi | CDMA, GSM, EDGE, W-CDMA |
| Pakkaus / kotelo | 12-UFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 12-QFN (2.5x2.5) |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 600V 10A TO220NFM
Varastossa: 715
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 1A PMDS
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 1A PMDS
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 1A PMDS
Varastossa: 0