Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta AC-tuulettimet FKA2-25489QBHT3F
Qualtek FKA2-25489QBHT3F
Osa numero
FKA2-25489QBHT3F
Kuvaus
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Qualtek
    44.83500/pcs
  • 10 pcs
    40.75250/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FKA2-25489QBHT3F
Osan tila Active
Jännite - Nimellisjännite 230VAC
Koko / ulottuvuus Round - 254mm Dia
Leveys 89mm
Ilmavirta 530.0 CFM (15.01m³/min)
Staattinen paine 0.276 in H2O (68.7 Pa)
ominaisuudet -
melu 62 dB(A)
Teho (wattia) 62.8W
RPM 2000 RPM
päättyminen 2 Terminals
Suojaus -
Käyttölämpötila 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)