| Osa numero | FKA2-25489NBHT3F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Jännite - Nimellisjännite | 115VAC |
| Koko / ulottuvuus | Round - 254mm Dia |
| Leveys | 89mm |
| Ilmavirta | 630.0 CFM (17.84m³/min) |
| Staattinen paine | 0.276 in H2O (68.7 Pa) |
| Laakerityyppi | Ball |
| Tuulettimen tyyppi | Tubeaxial |
| ominaisuudet | - |
| melu | 62 dB(A) |
| Teho (wattia) | 67.8W |
| RPM | 2000 RPM |
| päättyminen | 2 Terminals |
| Suojaus | - |
| Käyttölämpötila | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| hyväksynnät | CE, TUV, UL |
| Paino | 4.4 lbs (2kg) |
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 254X89MM 230VAC WIRE
Varastossa: 99
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Varastossa: 77
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE
Varastossa: 24
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Varastossa: 21
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 205X72MM 230VAC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 205X72MM 115VAC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 205X72MM 115VAC TERM
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 205X72MM 230VAC TERM
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Varastossa: 0