Koti Tuoteseloste Muuntajat Tehomuuntajat ST7-20B54
Pulse Electronics Corporation ST7-20B54
Osa numero
ST7-20B54
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
XFRMR LAMINATED 36VA THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tehomuuntajat
Pulse Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero ST7-20B54
Osan tila Active
Tyyppi Laminated Core
Jännite - Ensisijainen 115V
Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) Parallel 10V, Series 20V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) Parallel 3.6A, Series 1.8A
Ensisijainen rullaus (t) Single
Toissijainen rullaus (t) Dual
Keskitä napauttamalla No
Teho - Max 36 VA
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Koko / ulottuvuus 66.80mm L x 55.63mm W
Korkeus - istuin (maksimi) 39.62mm