Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit PB2020.332NL
Pulse Electronics Corporation PB2020.332NL
Osa numero
PB2020.332NL
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 18.3A 3.9 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Pulse Electronics Corporation
    1.56000/pcs
  • 10 pcs
    1.43000/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero PB2020.332NL
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin -
induktanssi 3.3µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 18.3A
Nykyinen - kylläisyys 35A
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 3.9 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Taajuus - testi -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.400" (10.16mm)