| Osa numero | PA1312NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 310nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 40A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 0.5 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.720" L x 0.354" W (18.29mm x 9.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.205" (5.20mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR CURR SENSE 0.50MH 1:50 SMD
Varastossa: 2700
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:60 AECQ SMD
Varastossa: 230
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:50 AECQ SMD
Varastossa: 225
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:40 AECQ SMD
Varastossa: 218
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:30 AECQ SMD
Varastossa: 216
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:20 AECQ SMD
Varastossa: 140
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR,CURRENT SENSE 1:50 NPB
Varastossa: 120