| Osa numero | PA1005.050NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusalue | 50kHz ~ 1MHz |
| Tyyppi | Invasive |
| Nykyinen arvostelu | 20A |
| induktanssi | 500µH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:50 |
| Nykyinen suhde | - |
| DC-vastus (DCR) | 0.75 mOhm Primary, 1.5 Ohm Secondary |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.284" L x 0.330" W (7.21mm x 8.38mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.217" (5.50mm) |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR CURR SENSE 0.98MH 1:70 SMD
Varastossa: 900
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR CURR SENSE 0.50MH 1:50 SMD
Varastossa: 2700
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:60 AECQ SMD
Varastossa: 230
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:50 AECQ SMD
Varastossa: 225
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:40 AECQ SMD
Varastossa: 218
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:30 AECQ SMD
Varastossa: 216
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:20 AECQ SMD
Varastossa: 140
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR,CURRENT SENSE 1:70 NPB
Varastossa: 123
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR,CURRENT SENSE 1:50 NPB
Varastossa: 120