Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit P1167.153NLT
Pulse Electronics Corporation P1167.153NLT
Osa numero
P1167.153NLT
Kuvaus
FIXED IND 15UH 1.7A 66 MOHM SMD
Pulse Electronics Corporation
    0.36550/pcs
  • 900 pcs
Tuoteparametri
Osa numero P1167.153NLT
Materiaali - ydin -
induktanssi 15µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 1.7A
Nykyinen - kylläisyys 1.7A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 66 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi 20MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Taajuus - testi 100kHz
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.177" (4.50mm)