Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit P1166.103T
Pulse Electronics Corporation P1166.103T
Osa numero
P1166.103T
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
FIXED IND 10UH 1.6A 70 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Pulse Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero P1166.103T
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin -
induktanssi 10µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 1.6A
Nykyinen - kylläisyys 1.8A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 70 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi 29MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Taajuus - testi 100kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.138" (3.51mm)