Koti Tuoteseloste Muuntajat Tehomuuntajat DST6-24B20
Pulse Electronics Corporation DST6-24B20
Osa numero
DST6-24B20
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tehomuuntajat
Pulse Electronics Corporation
    6.07500/pcs
  • 252 pcs
Tuoteparametri
Osa numero DST6-24B20
Osan tila Active
Tyyppi Laminated Core
Jännite - Ensisijainen 115V, 230V
Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) Parallel 12V, Series 24V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) Parallel 1.6A, Series 800mA
Ensisijainen rullaus (t) Dual
Toissijainen rullaus (t) Dual
Keskitä napauttamalla No
Teho - Max 20 VA
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Koko / ulottuvuus 57.15mm L x 47.24mm W
Korkeus - istuin (maksimi) 36.58mm