Koti Tuoteseloste Muuntajat Tehomuuntajat DST6-16B12
Pulse Electronics Corporation DST6-16B12
Osa numero
DST6-16B12
Kuvaus
XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Tuoteparametri
Osa numero DST6-16B12
Osan tila Active
Tyyppi Laminated Core
Jännite - Ensisijainen 115V, 230V
Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) Parallel 8V, Series 16V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) Parallel 2.5A, Series 1.25A
Keskitä napauttamalla No
Teho - Max 20 VA
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Koko / ulottuvuus 57.15mm L x 47.24mm W
Korkeus - istuin (maksimi) 36.58mm