Koti Tuoteseloste Muuntajat Tehomuuntajat DST6-20B16
Pulse Electronics Corporation DST6-20B16
Osa numero
DST6-20B16
Kuvaus
XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Tuoteparametri
Osa numero DST6-20B16
Osan tila Active
Tyyppi Laminated Core
Jännite - Ensisijainen 115V, 230V
Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) Parallel 10V, Series 20V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) Parallel 2A, Series 1A
Keskitä napauttamalla No
Teho - Max 20 VA
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Koko / ulottuvuus 57.15mm L x 47.24mm W
Korkeus - istuin (maksimi) 36.58mm