Koti Tuoteseloste Äänituotteet Hälytykset, Sytyttimet ja Sirens AI-3622-P-S15-R
PUI Audio, Inc. AI-3622-P-S15-R
Osa numero
AI-3622-P-S15-R
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Kuvaus
AUDIO MAGNETIC IND 5-15V PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Hälytykset, Sytyttimet ja Sirens
PUI Audio, Inc.
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero AI-3622-P-S15-R
Osan tila Obsolete
Ohjainpiiri Indicator, Internally Driven
Syötteen tyyppi DC
Jännite - Nimellisjännite 9V
Jännitealue 5 ~ 15V
Taajuus 2.2kHz
tekniikka Magnetic
Käyttötapa Single Tone
Kesto -
Äänenpainetaso (SPL) 105dB @ 9V, 10cm
Nykyinen - tarjonta 50mA
Portin sijainti Top
Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C
hyväksynnät -
Arvioinnit -
Asennustyyppi Panel Mount
päättyminen Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.248" (6.30mm)
Koko / ulottuvuus 1.417" Dia (36.00mm)