Koti Tuoteseloste releet Virtakytkimet, yli 2 ampeeria SFS4-DC12V
Panasonic Industrial Automation Sales SFS4-DC12V
Osa numero
SFS4-DC12V
Valmistaja
Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus
RELAY SAFETY 6PST 6A 12V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Virtakytkimet, yli 2 ampeeria
Panasonic Corporation
Panasonic Corporation
    11.69500/pcs
  • 10 pcs
    11.11050/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SFS4-DC12V
Osan tila Active
Releetyyppi Safety
Kelan tyyppi Non Latching
Coil Current 41.7mA
Kelan jännite 12VDC
Yhteydenottolomake 6PST (4 Form A, 2 Form B)
Yhteystiedot (nykyinen) 6A
Vaihtovirta 250VAC, 30VDC - Max
Kytke virta (maksimi) 9 VDC
Katkaise jännite (min) 1.2 VDC