Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit ECA-2AM331
Panasonic Electronic Components ECA-2AM331
Osa numero
ECA-2AM331
Valmistaja
Panasonic Electronic Components
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Panasonic Corporation
Panasonic Corporation
    0.47000/pcs
  • 10 pcs
    0.35700/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ECA-2AM331
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 100V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 700mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.19A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)