| Osa numero | MBR230LSFT1G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 30V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 2A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 430mV @ 2A |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 1mA @ 30V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOD-123F |
| Toimittajan laitepaketti | SOD-123L |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -55°C ~ 125°C |
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 100V 200A SOT227
Varastossa: 6
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 30V 200A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 20V 200A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 20V 200A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 150V 100A 2 TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 150V 100A 2 TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 200V 100A 2 TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 200V 100A 2 TOWER
Varastossa: 0