Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit MBR200100CT
GeneSiC Semiconductor MBR200100CT
Osa numero
MBR200100CT
Valmistaja
GeneSiC Semiconductor
Kuvaus
DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit
GeneSiC Semiconductor
    24.65660/pcs
  • 25 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MBR200100CT
Osan tila Active
Diodin kokoonpano 1 Pair Common Cathode
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 100V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) 200A (DC)
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 840mV @ 100A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 5mA @ 20V
Käyttölämpötila - liitäntä -
Asennustyyppi Chassis Mount
Pakkaus / kotelo Twin Tower
Toimittajan laitepaketti Twin Tower
Liittyvät tuotteet
MBR200100CTS
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 100V 200A SOT227
Varastossa: 6
RFQ 25.99500/pcs
MBR20030CT
Kuvaus: DIODE MODULE 30V 200A 2TOWER
Varastossa: 0
RFQ 24.65660/pcs
MBR200100CT
Kuvaus: DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER
Varastossa: 0
MBR200100CTR