Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit MBR200150CT
GeneSiC Semiconductor MBR200150CT
Osa numero
MBR200150CT
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 100A 2 TOWER
Perhe
Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit
GeneSiC Semiconductor
    24.65660/pcs
  • 25 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MBR200150CT
Osan tila Active
Diodin kokoonpano 1 Pair Common Cathode
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 150V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) 100A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 880mV @ 100A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 3mA @ 150V
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C