| Osa numero | LM2575T-3.3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| toiminto | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Lähdön kokoonpano | Positive or Negative |
| topologia | Buck, Boost, Buck-Boost |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 4.75V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 40V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 3.3V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 1A |
| Taajuus - Kytkentä | 52kHz |
| Synkroninen tasasuuntaja | No |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-220-5 |
| Toimittajan laitepaketti | TO-220-5 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
Varastossa: 5000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
Varastossa: 1077
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVALUATION LM25007
Varastossa: 1
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVALUATION LM25005
Varastossa: 1