| Osa numero | CS8321YDP3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Sääntelyviranomaisten lukumäärä | 1 |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 45V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 5V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Jännitepudotus (max) | 0.5V @ 150mA |
| Nykyinen - lähtö | 150mA |
| Nykyinen - tarjonta | 200µA ~ 25mA |
| PSRR | 75dB (120Hz) |
| Ohjausominaisuudet | - |
| Suojausominaisuudet | Reverse Polarity, Short Circuit |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Toimittajan laitepaketti | D2PAK-3 |