| Osa numero | CS8312YDR8 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Kanavan tyyppi | Single |
| Ohjaajien lukumäärä | 1 |
| Porttityyppi | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Jännitteensyöttö | 7 V ~ 10 V |
| Logiikkajännite - VIL, VIH | - |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) | - |
| Syötteen tyyppi | Non-Inverting |
| Korkeapaineinen jännite - Max (Bootstrap) | - |
| Nousu / laskuaika (Typ) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |