Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit 1SMA40CAT3
ON Semiconductor 1SMA40CAT3
Osa numero
1SMA40CAT3
Valmistaja
ON Semiconductor
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
ON Semiconductor
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 1SMA40CAT3
Osan tila Obsolete
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 40V
Jännite - erittely (min) 44.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A
Teho - huippukulma 400W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 160pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)