Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit UKW1H331MPD
Nichicon UKW1H331MPD
Osa numero
UKW1H331MPD
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Nichicon
    0.40000/pcs
  • 10 pcs
    0.30250/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero UKW1H331MPD
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Audio
Ripple Current - matala taajuus 570mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 855mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.630" (16.00mm)