Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiini - polymeerikondensaattorit RVE0D331MNG
Nichicon RVE0D331MNG
Osa numero
RVE0D331MNG
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiini - polymeerikondensaattorit
Nichicon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero RVE0D331MNG
Osan tila Obsolete
Tyyppi Polymer
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 2V
ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.118" (3.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 2917 (7343 Metric)
Liittyvät tuotteet
RVE0D331MNG
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD