Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit LAR2W331MELB40
Nichicon LAR2W331MELB40
Osa numero
LAR2W331MELB40
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Nichicon
    3.75500/pcs
  • 10 pcs
    3.33850/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero LAR2W331MELB40
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.38A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.587A @ 50kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.181" Dia (30.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.575" (40.00mm)