Koti Tuoteseloste Suodattimet Syöttö kondensaattoreiden kautta NFM41PC204F1H3L
Murata Electronics North America NFM41PC204F1H3L
Osa numero
NFM41PC204F1H3L
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 0.2UF 50V 1806
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Syöttö kondensaattoreiden kautta
Tuoteparametri
Osa numero NFM41PC204F1H3L
Osan tila Active
kapasitanssi 0.2µF
Toleranssi -20%, +50%
Jännite - Nimellisjännite 50V
nykyinen 2A
DC-vastus (DCR) (Max) 40 mOhm
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Insertion Loss -
Lämpötilan kerroin -
Arvioinnit -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad
Koko / ulottuvuus 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Korkeus (maksimi) 0.047" (1.20mm)