Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit DHS4E4D142MLXB
Murata Electronics North America DHS4E4D142MLXB
Osa numero
DHS4E4D142MLXB
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CAP CER 1400PF 20KV N4700 DISK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
    16.98000/pcs
  • 10 pcs
    16.08750/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero DHS4E4D142MLXB
Osan tila Active
kapasitanssi 1400pF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 20000V (20kV)
Lämpötilan kerroin N4700
Käyttölämpötila 20°C ~ 85°C
ominaisuudet High Voltage
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Requires Holder
Pakkaus / kotelo Disk, Metal Fitting - Threaded
Koko / ulottuvuus 1.496" Dia x 1.004" L (38.00mm x 25.50mm)