Koti Tuoteseloste Suodattimet Ferriittihelmet ja sirut BLM03AX800SN1D
Murata Electronics North America BLM03AX800SN1D
Osa numero
BLM03AX800SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Tuoteparametri
Osa numero BLM03AX800SN1D
Osan tila Active
Suodatintyyppi -
Linjojen määrä 1
Impedanssi @ Taajuus 80 Ohm @ 100MHz
Virta-arvo (maksimi) 500mA
DC-vastus (DCR) (Max) 180 mOhm
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0201 (0603 Metric)
Asennustyyppi Surface Mount
Korkeus (maksimi) 0.013" (0.33mm)
Koko / ulottuvuus 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)