Koti Tuoteseloste RF / IF ja RFID RF-antennit ANGPS-10MM
Multi-Tech Systems Inc. ANGPS-10MM
Osa numero
ANGPS-10MM
Valmistaja
Multi-Tech Systems Inc.
Kuvaus
ANT GPS 10MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
RF-antennit
Multi-Tech Systems Inc
    22.32000/pcs
  • 10 pcs
    20.87150/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ANGPS-10MM
Osan tila Active
Taajuusryhmä UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Taajuus (keskusta / bändi) 1.575GHz
Taajuusalue -
Antennityyppi Module
Bändien lukumäärä 1
VSWR -
Paluu menetys -
Saada -
Teho - Max -
ominaisuudet -
päättyminen Cable (5M) - SMA Male
Suojaus -
Asennustyyppi Magnetic
Korkeus (maksimi) -
Sovellukset GPS
Liittyvät tuotteet
ANGPS-10MM
Valmistaja: Multi-Tech Systems Inc.
Kuvaus: ANT GPS 10MM