Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMLJ26AE3
Microsemi Corporation MXSMLJ26AE3
Osa numero
MXSMLJ26AE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    9.25650/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXSMLJ26AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 26V
Jännite - erittely (min) 28.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 42.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.2A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)