Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMCGLCE45AE3
Microsemi Corporation MXSMCGLCE45AE3
Osa numero
MXSMCGLCE45AE3
Kuvaus
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO215AB
Tuoteparametri
Osa numero MXSMCGLCE45AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 45V
Jännite - erittely (min) 50V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)