Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMBJ36AE3
Microsemi Corporation MXSMBJ36AE3
Osa numero
MXSMBJ36AE3
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Microsemi Corporation
    11.73150/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXSMBJ36AE3
Osan tila Active
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 36V
Jännite - erittely (min) 40V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)