Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLJ85CA
Microsemi Corporation MSMLJ85CA
Osa numero
MSMLJ85CA
Kuvaus
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Microsemi Corporation
    1.38380/pcs
  • 368 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLJ85CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 85V
Jännite - erittely (min) 94.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)