Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLJ45CA
Microsemi Corporation MSMLJ45CA
Osa numero
MSMLJ45CA
Kuvaus
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Microsemi Corporation
    2.09500/pcs
  • 10 pcs
    1.87000/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLJ45CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 45V
Jännite - erittely (min) 50V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.2A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)