Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBG10CA
Microsemi Corporation MSMBG10CA
Osa numero
MSMBG10CA
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 10VWM 17VC DO215AA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    0.66412/pcs
  • 725 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMBG10CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 10V
Jännite - erittely (min) 11.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 17V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.3A
Teho - huippukulma 600W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)