Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - sillan tasasuuntaajat APT60DF100HJ
Microsemi Corporation APT60DF100HJ
Osa numero
APT60DF100HJ
Kuvaus
MOD DIODE 1000V SOT-227
Perhe
Diodit - sillan tasasuuntaajat
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero APT60DF100HJ
Osan tila Obsolete
Diodityyppi Single Phase
tekniikka Standard
Jännite - Peak Reverse (Max) 1000V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 90A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 2.8V @ 60A
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 100µA @ 1000V
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)