Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - IGBTit - Moduulit APT50GP60JDQ2
Microsemi Corporation APT50GP60JDQ2
Osa numero
APT50GP60JDQ2
Kuvaus
IGBT 600V 100A 329W SOT227
Perhe
Transistorit - IGBTit - Moduulit
Microsemi Corporation
    17.41500/pcs
  • 16 pcs
Tuoteparametri
Osa numero APT50GP60JDQ2
Osan tila Not For New Designs
IGBT-tyyppi PT
kokoonpano Single
Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) 600V
Nykyinen - Collector (Ic) (Max) 100A
Teho - Max 329W
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 50A
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 525µA
Tulo kapasitanssi (Cies) @ Vce 5.7nF @ 25V
panos Standard
NTC Thermistor No
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)