Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - sillan tasasuuntaajat APT40DS04HJ
Microsemi Corporation APT40DS04HJ
Osa numero
APT40DS04HJ
Kuvaus
MOD DIODE 45V SOT-227
Perhe
Diodit - sillan tasasuuntaajat
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero APT40DS04HJ
Osan tila Obsolete
Diodityyppi Single Phase
tekniikka Standard
Jännite - Peak Reverse (Max) 45V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 40A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 580mV @ 40A
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 20mA @ 45V
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)