Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - FETit, MOSFETit - Single APT37M100L
Microsemi Corporation APT37M100L
Osa numero
APT37M100L
Kuvaus
MOSFET N-CH 1000V 37A TO-264
Perhe
Transistorit - FETit, MOSFETit - Single
Microsemi Corporation
    11.10500/pcs
  • 10 pcs
    10.76250/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero APT37M100L
Osan tila Active
FET-tyyppi N-Channel
tekniikka MOSFET (Metal Oxide)
Tyhjennä lähdejännite (Vdss) 1000V
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 37A (Tc)
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 305nC @ 10V
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 9835pF @ 25V
Vgs (Max) ±30V
FET-ominaisuus -
Tehonsyöttö (maksimi) 1135W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 330 mOhm @ 18A, 10V
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)