Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Tyristorit - SCRs 2N2325AS
Microsemi Corporation 2N2325AS
Osa numero
2N2325AS
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
SCR 150V 20UA TO205AD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tyristorit - SCRs
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 2N2325AS
Osan tila Obsolete
Jännite - Pois päältä 150V
Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) 600mV
Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) 20µA
Jännite - tilassa (Vtm) (maksimi) 2.2V
Nykyinen - Valtion (It (AV)) (Max) 1.6A
Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) -
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 2mA
Nykyinen - Pois päältä (Max) 10µA
Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) -
SCR-tyyppi Sensitive Gate
Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
Toimittajan laitepaketti TO-39 (TO-205AD)
Liittyvät tuotteet
2N2218A
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: TRANS NPN 40V 0.8A TO-39
Varastossa: 618
RFQ 1.11500/pcs
2N2219
Kuvaus: TRANS NPN 30V 0.8A TO-39
Varastossa: 601
RFQ 1.11500/pcs
2N2219A
Varastossa: 3731
2N2102
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRANS NPN 65V 1A TO-39
Varastossa: 0
RFQ -
2N2218AL
Valmistaja: Microsemi Corporation
Kuvaus: TRANS NPN 50V 0.8A TO5
Kuvaus: THROUGH-HOLE TRANSISTOR-SMALL SI
Kuvaus: TRANS 2NPN 500MA 60V TO78-6