Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V511HC32
Littelfuse Inc. V511HC32
Osa numero
V511HC32
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 820V 25KA DISC 32MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
    6.54669/pcs
  • 180 pcs
Tuoteparametri
Osa numero V511HC32
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 738V
Varistorin jännite (tyypin) 820V
Varistorin jännite (maksimi) 902V
Nykyinen - Surge 25kA
energia 500J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 510VAC
Suurin DC Volts 675VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 1200pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Bolt Mount
Pakkaus / kotelo Disc 32mm, Formed Tabs