Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V320LS40CPX810
Littelfuse Inc. V320LS40CPX810
Osa numero
V320LS40CPX810
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero V320LS40CPX810
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 462V
Varistorin jännite (tyypin) 501V
Varistorin jännite (maksimi) 540V
Nykyinen - Surge 10kA
energia 345J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 320VAC
Suurin DC Volts -
Kapasitanssi @ Taajuus 7000pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 20mm