Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit TMOV34S751MP
Littelfuse Inc. TMOV34S751MP
Osa numero
TMOV34S751MP
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 1200V 40KA SQUARE 34MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
    8.71369/pcs
  • 180 pcs
Tuoteparametri
Osa numero TMOV34S751MP
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 1080V (1.08kV)
Varistorin jännite (tyypin) 1200V (1.2kV)
Varistorin jännite (maksimi) 1320V (1.32kV)
Nykyinen - Surge 40kA
energia 1200J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 750VAC
Suurin DC Volts 970VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 1800pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead