Koti Tuoteseloste Piirin suojaus PTC Resettable Sulakkeet RUSBF135-2
Littelfuse Inc. RUSBF135-2
Osa numero
RUSBF135-2
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE USB RESETTABLE 1.35A HOLD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PTC Resettable Sulakkeet
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero RUSBF135-2
Osan tila Discontinued at Digi-Key
Tyyppi Polymeric
Jännite - maks 16V
Nykyinen - Max 40A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 1.35A
Nykyinen - Trip (It) 2.7A
Aikaa matkaan 4.5s
Resistance - Initial (Ri) (Min) 40 mOhm
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 112 mOhm
Vastus - 25 ° C (tyypillinen) -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Arvioinnit -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.532" (13.50mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.199" (5.05mm)