Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0KLC080.V
Littelfuse Inc. 0KLC080.V
Osa numero
0KLC080.V
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
    46.01800/pcs
  • 5 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 0KLC080.V
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 80A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Fast
Sovellukset Semiconductors
ominaisuudet -
luokka -
hyväksynnät CE, CSA, UR
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 200kA AC, 20kA DC
Asennustyyppi Bolt Mount
Pakkaus / kotelo Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Koko / ulottuvuus 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm)