Koti Tuoteseloste Piirin suojaus sulakkeet 047201.5MAT1L
Littelfuse Inc. 047201.5MAT1L
Osa numero
047201.5MAT1L
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
sulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero 047201.5MAT1L
Osan tila Active
Sulaketyyppi Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Nykyinen arvostelu 1.5A
Jännitearvot - AC 125V
Jännitearvot - DC 125V
Vasteaika Slow
Pakkaus / kotelo Axial
Asennustyyppi Through Hole
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 50A
Sulaminen I²t 2.4081
hyväksynnät UR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Väri -
Koko / ulottuvuus 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm)