Koti Tuoteseloste Piirin suojaus sulakkeet 044302.5DRLC
Littelfuse Inc. 044302.5DRLC
Osa numero
044302.5DRLC
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 280VAC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
sulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero 044302.5DRLC
Osan tila Active
Sulaketyyppi Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Nykyinen arvostelu 2.5A
Jännitearvot - AC 280V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Slow
Pakkaus / kotelo 2-SMD, Square End Block
Asennustyyppi Surface Mount
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 50A
Sulaminen I²t 18.13
hyväksynnät cURus
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Väri -
Koko / ulottuvuus 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm)
Liittyvät tuotteet
Valmistaja: Molex, LLC
Kuvaus: CONN PLUG 4POS 3MM DUAL ROW
Varastossa: 9681
RFQ 0.22000/pcs
Valmistaja: Molex, LLC
Kuvaus: CONN PLUG 18POS 3MM DUAL ROW