Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Fuseholders 00DF100.ZXF
Littelfuse Inc. 00DF100.ZXF
Osa numero
00DF100.ZXF
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE HOLDER CARTRIDGE 600V 100A
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Fuseholders
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 00DF100.ZXF
Osan tila Obsolete
Tuulettimen tyyppi Holder
Sulaketyyppi Cartridge
Käytettäväksi / Liittyvien tuotteiden kanssa HRCII-C
Sulake Koko 1.42" Dia x 4.33" L (36mm x 110mm)
Piirien määrä 1
Jännite 600V
Nykyinen arvostelu 100A